XBMC Skins - en to uk translation catalogue (75 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
uk: Налаштування живлення

[ctx: #31005]
en: Fixed
uk: Фіксоване

[ctx: #31006]
en: View Options
uk: Налаштування перегляду

[ctx: #31008]
en: Full screen
uk: Повний екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
uk: Загальна тривалість

[ctx: #31010]
en: Next episode
uk: Наступна серія

[ctx: #31016]
en: Poster
uk: Постер

[ctx: #31019]
en: Network
uk: Мережа

[ctx: #31024]
en: Page
uk: сторінка

[ctx: #31025]
en: Items
uk: у списку

[ctx: #31026]
en: Misc Options
uk: Інші параметри

[ctx: #31031]
en: Random movies
uk: Випадкові фільми

[ctx: #31035]
en: Random songs
uk: Випадкові пісні

[ctx: #31036]
en: Random albums
uk: Випадкові альбоми

[ctx: #31039]
en: Actions
uk: Дії

[ctx: #31040]
en: Now Playing
uk: Зараз відтворюється:

[ctx: #31046]
en: SEEKING
uk: ПОШУК

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
uk: Налаштування візуалізації

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
uk: Висхідний

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
uk: Низхідний

[ctx: #31055]
en: Open playlist
uk: Відкрити список відтворення

[ctx: #31056]
en: Save playlist
uk: Зберегти список відтворення

[ctx: #31057]
en: Close playlist
uk: Закрити список відтворення

[ctx: #31058]
en: PVR information
uk: Відомості PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
uk: Складений файл; виберіть частину для відтворення.

[ctx: #31087]
en: Banner
uk: Карусель постерів

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
uk: Запускати при вмиканні

[ctx: #31102]
en: Background
uk: Тло

[ctx: #31103]
en: N/A
uk: Н/Д

[ctx: #31104]
en: Similar artists
uk: Подібні виконавці

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
uk: Відтворюване відео на тлі

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
uk: Музична візуалізація на тлі

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
uk: Приховувати фанарт у повноекранній візуалізації

[ctx: #31142]
en: Settings level
uk: Рівень налаштувань

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
uk: Джерело текстів пісень

[ctx: #31301]
en: Last Updated
uk: Останнє оновлення

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
uk: Приховати фанарт

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
uk: Використано пам'яті

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
uk: Вибрати розташування фанарту

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
uk: Останній вхід

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
uk: Вибір пісень для караоке

[ctx: #31328]
en: Recently Added
uk: Останні

[ctx: #31390]
en: Skin default
uk: Стандартні

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ[/B][CR][CR]Змінення обкладинки • Вибір мови та регіону • Налаштування списку файлів[CR]Налаштування заставки

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ВІДЕО[/B][CR][CR]Керування медіатекою відео • Параметри відтворення відео[CR]Налаштування списку відео • Налаштування шрифту субтитрів

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ МУЗИКИ[/B][CR][CR]Керування медиатекою аудіо • Параметри відтворення аудіо[CR]Налаштування списку аудіо • Налаштування додавання пісень[CR]Налаштування караоке

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ФОТО[/B][CR][CR]Параметри списку фото • Налаштування слайд-шоу

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ ПОГОДИ[/B][CR][CR]Вибір трьох міст для отримання інформації про погоду

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ[/B][CR][CR]Налаштування та калібрування дисплеїв • Налаштування виведення аудіо[CR]Налаштування дистанційного керування • Налаштування параметрів енергозбереження[CR]Увімкнення налагодження • Налаштування блокування

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ НАДБУДОВ[/B][CR][CR]Керування встановленими надбудовами • Встановлення надбудов з kodi.tv[CR]Зміна налаштувань надбудов

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
uk: [B]КОНФІГУРАЦІЯ НАЛАШТУВАНЬ ТБ[/B][CR][CR]Змінити інформацію повного екрану · Керувати налаштуваннями даних телегіда

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
uk: [B]НАЛАШТУВАННЯ ПАРАМЕТРІВ СЛУЖБ[/B][CR][CR]Налаштування керування Kodi за UPnP і HTTP • Налаштування доступу до файлів[CR]Увімкнення Zeroconf • Налаштування AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
uk: Доступні локальні субтитри

[ctx: #31502]
en: Live TV
uk: ТБ

[ctx: #31503]
en: Add Group
uk: Додати групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
uk: Перейменувати групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
uk: Видалити групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
uk: Доступні[CR]групи

[ctx: #31511]
en: Channel Options
uk: Параметри каналів

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
uk: Прогноз на 36 г.

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
uk: Щогодинний прогноз

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
uk: Прогноз на вихідні

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
uk: Прогноз на 10 днів

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
uk: Можливі опади

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
uk: Отримання прогнозу…

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
uk: Мапи та попередження

[ctx: #31950]
en: WEATHER
uk: ПОГОДА

[ctx: #31951]
en: PICTURES
uk: МАЛЮНКИ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
uk: ТЕЛЕБАЧЕННЯ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
uk: ВІДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
uk: ФІЛЬМИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
uk: ТВ-ШОУ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
uk: МУЗИКА

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
uk: ПРОГРАВАННЯ ДИСКУ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
uk: СИСТЕМА
