XBMC Skins - en to sk translation catalogue (134 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
sk: Režia

[ctx: #31001]
en: Written by
sk: Scenár

[ctx: #31003]
en: Power Options
sk: Napájanie

[ctx: #31004]
en: Working
sk: Pracujem

[ctx: #31005]
en: Fixed
sk: Pevné

[ctx: #31006]
en: View Options
sk: Možnosti zobrazenia

[ctx: #31008]
en: Full screen
sk: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sk: Celkové trvanie

[ctx: #31010]
en: Next episode
sk: Ďalšia epizóda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
sk: Najnovšia epizóda

[ctx: #31012]
en: Airs
sk: Vysielania

[ctx: #31013]
en: Statistics
sk: Štatistiky

[ctx: #31014]
en: Extras
sk: Extra

[ctx: #31015]
en: Set path to video genre fanart folder
sk: Nastaviť cestu k priečinku video fanartov

[ctx: #31016]
en: Poster
sk: Plagát

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
sk: Nastaviť cestu k priečinku hudobných fanartov

[ctx: #31019]
en: Network
sk: Sieť

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
sk: Nastaviť viac-obrázkové pozadie

[ctx: #31023]
en: Set single image background
sk: Nastaviť jedno-obrázkové pozadie

[ctx: #31024]
en: Page
sk: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sk: Položky

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sk: Ďalšie možnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
sk: Nastaviť položku pozadia

[ctx: #31028]
en: Live DVD Cases
sk: Živé DVD obaly

[ctx: #31029]
en: Recent movies
sk: Najnovšie filmy

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
sk: Najnovšie epizódy

[ctx: #31031]
en: Random movies
sk: Náhodné filmy

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
sk: Odporúčané filmy

[ctx: #31033]
en: Random episodes
sk: Náhodné epizódy

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
sk: Odporúčané epizódy

[ctx: #31035]
en: Random songs
sk: Náhodné skladby

[ctx: #31036]
en: Random albums
sk: Náhodné albumy

[ctx: #31037]
en: Recent albums
sk: Najnovšie albumy

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
sk: Odporúčané albumy

[ctx: #31039]
en: Actions
sk: Akcie

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sk: Práve hrá

[ctx: #31041]
en: Select widget
sk: Vyberte widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
sk: Zobraziť informácie o práve prehrávanom médiu splývajúce s pozadím

[ctx: #31043]
en: Platform
sk: Platforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sk: VYHĽADÁVANIE

[ctx: #31047]
en: Set item icon
sk: Nastaviť ikonu položky

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
sk: Predvoľby vizualizácie

[ctx: #31049]
en: Select infoline
sk: Vyberte info-riadok

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sk: Zoradiť: Vzostupne

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sk: Zoradiť: Zostupne

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
sk: Štatistiky filmovej knižnice

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
sk: Štatistiky seriálovej knižnice

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
sk: Štatistiky hudobnej knižnice

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sk: Otvoriť playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sk: Uložiť playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sk: Zatvoriť playlist

[ctx: #31058]
en: PVR information
sk: Informácie o PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sk: Tento súbor sa skladá z viac častí. Vyberte tú, od ktorej chcete spustiť prehrávanie.

[ctx: #31061]
en: Addon / Favourites statistics
sk: Štatistiky doplnkov a obľúbených

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
sk: Náhodný filmový fanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
sk: Náhodný seriálový fanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
sk: Náhodný video fanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
sk: Náhodný hudobný fanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
sk: Náhodný fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
sk: Aktualizovať hodnotenie

[ctx: #31068]
en: CD Wall
sk: CD Nástenka

[ctx: #31069]
en: Change location
sk: Zmeniť umiestnenie

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
sk: Pri prehliadaní knižnice

[ctx: #31072]
en: On open video info
sk: Pri otvorení informácií o videu

[ctx: #31073]
en: Move menu item
sk: Presuňte položku menu

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
sk: Vyberte položku s ktorou chcete zameniť umiestnenie

[ctx: #31075]
en: No extra features available
sk: K dispozícii nie sú žiadne extra funkcie

[ctx: #31076]
en: Landscape
sk: Na šírku

[ctx: #31077]
en: ShowCase
sk: Prezentácia

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
sk: Spravovať podmenu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
sk: Povoliť vlastné podmenu

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
sk: Odpojiť RSS kanál z hlavného menu

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
sk: Predpoveď počasia

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
sk: Štatistiky knižnice s klipmi

[ctx: #31086]
en: Icon
sk: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
sk: Transparent

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
sk: Prehrať položku po spustení

[ctx: #31090]
en: Seconds
sk: Sekundy

[ctx: #31091]
en: Select items
sk: Vyberte položky

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
sk: Fanart na celú obrazovku

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
sk: Prepnúť nízky zoznam

[ctx: #31102]
en: Background
sk: Pozadie

[ctx: #31103]
en: N/A
sk: Nedostupný

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sk: Podobní umelci

[ctx: #31105]
en: More albums from
sk: Ďalšie albumy z

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sk: Zobrazovať práve prehrávané video na pozadí

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sk: Zobrazovať vizualizáciu na pozadí

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sk: Skryť Fanart pri vizualizácii na celú obrazovku

[ctx: #31142]
en: Settings level
sk: Úroveň nastavenia

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sk: Zdroj textov skladieb

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sk: Naposledy aktualizované

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sk: Skryť Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sk: Použitá pamäť:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sk: Nájsť FanArt

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sk: Naposledy prihlásený

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sk: Výber Karaoke skladby

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sk: Posledné pridané

[ctx: #31390]
en: Skin default
sk: Predvolený vzhľad

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
sk: [B]MOŽNOSTI PROSTREDIA[/B][CR][CR]Zmena vzhľadu · Výber jazyka a oblasti · Možnosti zobrazenia súborov[CR]Nastavenie šporiča obrazovky

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sk: [B]MOŽNOSTI VIDEA[/B][CR][CR]Správa knižnice videí · Možnosti prehrávania videa · Zobrazenie video súborov[CR]Nastavenie titulkov

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sk: [B]MOŽNOSTI HUDBY[/B][CR][CR]Správa knižnice hudby · Možnosti prehrávania hudby · Zobrazenie hudobných súborov[CR]Služby pre odosielanie informácií o prehrávaných skladbách · Karaoke nastavenia

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sk: [B]MOŽNOSTI OBRÁZKOV[/B][CR][CR]Možnosti zobrazenia obrázkov · Nastavenie prezentácie

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
sk: [B]MOŽNOSTI POČASIA[/B][CR][CR]Nastavenie oblastí pre ktoré si prajete získavať predpoveď počasia

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
sk: [B]SPRÁVA SYSTÉMU[/B][CR][CR]Zobrazenie hardvéru · Sledovanie zataženia procesora[CR]Zobrazenie verzie Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sk: [B]MOŽNOSTI SYSTÉMU[/B][CR][CR]Nastavenie obrazovky · Nastavenie zvukového výstupu[CR]Možnosti úsporného režimu · Ukladanie informácií · Konfigurácia rodičovského zámku

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
sk: [B]MOŽNOSTI DOPLNKOV[/B][CR][CR]Správa nainštalovaných doplnkov · Vyhľadávanie a inštalácia doplnkov z kodi.tv[CR]Nastavenie doplnkov

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
sk: [B]NASTAVENIA TV[/B][CR][CR]Zmeniť informácie zobrazené na celej obrazovke · Spravovať nastavenia EPG dát

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
sk: [B]KONFIGUROVAŤ NASTAVENIA SLUŽBY[/B][CR][CR]Nastaviť ovládanie Kodi pomocou UPnP a HTTP · Konfigurovať zdielanie[CR]Zapnúť Zeroconf · Konfigurovať AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sk: Sú k dispozícii lokálne titulky

[ctx: #31502]
en: Live TV
sk: Živé TV vysielanie

[ctx: #31503]
en: Add Group
sk: Pridať skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sk: Odstrániť skupinu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sk: Dostupné[CR]skupiny

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sk: Možnosti kanálu

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sk: 36 Hodinová predpoveď

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sk: Hodinová predpoveď

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sk: Predpoveď na víkend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sk: Predpoveď na 10 dní

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sk: Šanca zrážok

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sk: Zisťujem informácie o počasí...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
sk: Mapa a upozornenia

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
sk: Režim Kiosk (ochrana proti zmene vzhľadu)

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sk: POČASIE

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sk: OBRÁZKY

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sk: ŽIVÁ TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sk: VIDEÁ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sk: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sk: SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sk: HUDBA

[ctx: #31957]
en: APPS
sk: APLIKÁCIE

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sk: PREHRAŤ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sk: SYSTÉM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
sk: KONCERTY
