XBMC Skins - en to sr_RS translation catalogue (60 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
sr_RS: Опције напајања

[ctx: #31005]
en: Fixed
sr_RS: Брзо

[ctx: #31006]
en: View Options
sr_RS: Опције приказа

[ctx: #31008]
en: Full screen
sr_RS: Цео екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sr_RS: Укупно трајање

[ctx: #31019]
en: Network
sr_RS: Мрежа

[ctx: #31024]
en: Page
sr_RS: Страна

[ctx: #31025]
en: Items
sr_RS: Ставки

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sr_RS: Остале опције

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sr_RS: Тренутно се репродукује

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sr_RS: ПРЕМОТАВАЊЕ

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_RS: Сортирај Растуће

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_RS: Сортирај Опадајуће

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_RS: Отвори реп. списак

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_RS: Сачувај реп. списак

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_RS: Затвори реп. списак

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr_RS: Ова датотека је сложена, изаберите део који желите да репродукујете.

[ctx: #31087]
en: Banner
sr_RS: Прекривен

[ctx: #31102]
en: Background
sr_RS: Позадина

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sr_RS: Прикажи тренутни филм у позадини

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sr_RS: Прикажи тренутну визуализацију у позадини

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sr_RS: Сакриј занимљиву слику у визуализацији пуног екрана
    Sakrij zanimljivu sliku u vizualizaciji punog ekrana

[ctx: #31142]
en: Settings level
sr_RS: Ниво поставки

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sr_RS: Извор текстова песама

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr_RS: Последње ажурирање

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sr_RS: Сакриј слику

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
sr_RS: Искоришћеност меморије:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sr_RS: Пост. пут. до слика

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr_RS: Последња пријава

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sr_RS: Бирач караоке песме

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sr_RS: Недавно додато

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_RS: Подразумевана маска

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ ПРИКАЗА[/B][CR][CR]Промените маску · Изаберите језик и област где живите[CR]Промените опције излиставања датотека · Изаберите чувара екрана

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ ФИЛМОВА[/B][CR][CR]Управљајте вашом библиотеком филмова · Поставите опције репродукције филмова[CR]Промените опције излиставања филмова · Поставите изглед слова у титловима

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ МУЗИКЕ[/B][CR][CR]Управљајте вашом библиотеком музичких нумера · Поставите опције репрод. музике[CR]Промените опције излиставања музике · Поставите слање песама[CR]Поставите караоке опције

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ СЛИКА[/B][CR][CR]Поставите опције излиставања слика · Конфигуришите репродукцију слајдова

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ ВРЕМЕНСКЕ ПРОГНОЗЕ[/B][CR][CR]Поставите три града за прикупљање информација о временским приликама

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ПОСТАВКИ СИСТЕМА[/B][CR][CR]Подесите и калибришите екране · Конфигуришите звучни излаз[CR]Подесите даљинско управљање · Поставите опције штедње енергије[CR]Омогућите евиденцију грешака · Подесите главну лозинку

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ДОДАТНИХ ПРОГРАМА[/B][CR][CR]Управљајте вашим инсталираним додатним програмима · Потражите и инсталирајте додатне прог. са kodi.tv[CR]Прилагодите подешавање додатног програма

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
sr_RS: [B]КОНФИГУРИСАЊЕ ТВ ПОСТАВКИ[/B][CR][CR]Промените информације целог екрана · Управљајте поставкама података електронског програмског водича (EPG)

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_RS: Локални превод доступан

[ctx: #31502]
en: Live TV
sr_RS: ТВ уживо

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr_RS: Додај групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr_RS: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr_RS: Обриши групу

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sr_RS: Доступне[CR]групе

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sr_RS: Опције канала

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr_RS: Прогноза за 36 часова

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr_RS: Часовна прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr_RS: Прогноза за викенд

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sr_RS: Шансе за падавине

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sr_RS: Прибављам информације о прогнози...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sr_RS: ВРЕМЕ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sr_RS: СЛИКЕ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sr_RS: ВИДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sr_RS: ФИЛМОВИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sr_RS: ТВ СЕРИЈЕ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sr_RS: МУЗИКА

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sr_RS: ОПТИЧКИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sr_RS: СИСТЕМ
