XBMC Skins - en to gl translation catalogue (132 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
gl: Dirixido por

[ctx: #31001]
en: Written by
gl: Escrito por

[ctx: #31003]
en: Power Options
gl: Opcións de enerxía

[ctx: #31005]
en: Fixed
gl: Fixa

[ctx: #31006]
en: View Options
gl: Ver opcións

[ctx: #31008]
en: Full screen
gl: Pantalla completa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
gl: Duración total

[ctx: #31010]
en: Next episode
gl: Seguinte episodio

[ctx: #31011]
en: Latest episode
gl: Últimos episodios

[ctx: #31012]
en: Airs
gl: Emisións

[ctx: #31013]
en: Statistics
gl: Estatísticas

[ctx: #31016]
en: Poster
gl: Póster

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
gl: Panel de Info.

[ctx: #31019]
en: Network
gl: Rede

[ctx: #31024]
en: Page
gl: Páxina

[ctx: #31025]
en: Items
gl: Elementos

[ctx: #31026]
en: Misc Options
gl: Outras opcións

[ctx: #31029]
en: Recent movies
gl: Filmes recentes

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
gl: Episodios recentes

[ctx: #31031]
en: Random movies
gl: Filmes ó chou

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
gl: Filmes recomendados

[ctx: #31033]
en: Random episodes
gl: Episodios ó chou

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
gl: Episodios recomendados

[ctx: #31035]
en: Random songs
gl: Cancións ó chou

[ctx: #31036]
en: Random albums
gl: Álbums ó chou

[ctx: #31037]
en: Recent albums
gl: Álbums recentes

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
gl: Álbums recomendados

[ctx: #31039]
en: Actions
gl: Accións

[ctx: #31040]
en: Now Playing
gl: Agora reproducindo

[ctx: #31041]
en: Select widget
gl: Seleccionar widget

[ctx: #31043]
en: Platform
gl: Plataforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
gl: BUSCANDO

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
gl: Preconfiguracións de Visualización

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
gl: Orde: Ascendente

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
gl: Orde: Descendente

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
gl: Estatísticas da biblioteca de filmes

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
gl: Estatísticas da biblioteca de series

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
gl: Estatísticas da biblioteca de música

[ctx: #31055]
en: Open playlist
gl: Abrir lista de reprodución

[ctx: #31056]
en: Save playlist
gl: Gardar lista de reprodución

[ctx: #31057]
en: Close playlist
gl: Pechar lista de reprodución

[ctx: #31058]
en: PVR information
gl: Información do PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
gl: Este arquivo esta amontoado, selecione a parte que desexa reproducir.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
gl: Fanart do filme ao chou

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
gl: Fanart da Serie ao chou

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
gl: Fanart do vídeo ao chou

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
gl: Fanart da música ao chou

[ctx: #31066]
en: Random fanart
gl: Fanart ó chou

[ctx: #31067]
en: Update rating
gl: Actualizar valoración

[ctx: #31068]
en: CD Wall
gl: Muro de CDs

[ctx: #31069]
en: Change location
gl: Trocar localización

[ctx: #31073]
en: Move menu item
gl: Mover elemento do menú

[ctx: #31075]
en: No extra features available
gl: Características adicionais non dispoñíbeis

[ctx: #31076]
en: Landscape
gl: Apaisado

[ctx: #31077]
en: ShowCase
gl: Caixas

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
gl: Activar submenús personalizados

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
gl: Meteoroloxía relativa

[ctx: #31086]
en: Icon
gl: Icona

[ctx: #31087]
en: Banner
gl: Pancarta

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
gl: Reproducir o elemento no inicio

[ctx: #31090]
en: Seconds
gl: Segundos

[ctx: #31091]
en: Select items
gl: Seleccionar elementos

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
gl: Fanart a pantalla completa

[ctx: #31096]
en: Concert locations
gl: Localizacións dos concertos

[ctx: #31100]
en: View:
gl: Vista:

[ctx: #31101]
en: Choose view
gl: Escoller vista

[ctx: #31102]
en: Background
gl: Fondo

[ctx: #31104]
en: Similar artists
gl: Artistas Semellantes

[ctx: #31105]
en: More albums from
gl: Máis álbums de

[ctx: #31107]
en: Persistent
gl: Persistente

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
gl: Contador de episodios sen ver

[ctx: #31111]
en: Similar movies
gl: Filmes semellantes

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
gl: Filmes dirixidos por

[ctx: #31113]
en: Movies written by
gl: Filmes escritos por

[ctx: #31114]
en: More movies from
gl: Máis filmes de

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
gl: Amosar o video reproducíndose actualmente no fondo

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
gl: Amosar a visualización 'En Reprodución' no fondo

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
gl: Agochar Fanart na visualización de pantalla completa

[ctx: #31142]
en: Settings level
gl: Nivel de configuración

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
gl: Fonte das letras

[ctx: #31300]
en: Overview
gl: Resumo

[ctx: #31301]
en: Last Updated
gl: Última actualización

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
gl: Agochar cartel

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
gl: Memoria empregada:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
gl: Estabrecer ruta de Carteis

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
gl: Último ingreso

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
gl: Seletor de cancións do Karaoke

[ctx: #31328]
en: Recently Added
gl: Engadido recentemente

[ctx: #31390]
en: Skin default
gl: Pel por defecto

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE APARIENCIA[/B][CR][CR]Trocar a pel · Estabrecer lingua e rexión · Trocar as opcións de listado de arquivos[CR]Estabrecer gardapantallas

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE VIDEO[/B][CR][CR]Xestionar a bibloteca de video · Estabrecer opcións da reprodución de video · Trocar opcións de listado de videos[CR]Estabrecer fontes dos subtítulos

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE MÚSICA[/B][CR][CR]Xestionar a bibloteca de música · Estabrecer as opcións de reprodución de música · Trocar opcións do listado da música[CR]Estabrecer a sumisión das cancións · Estabrecer as opcións do karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DE IMAXES[/B][CR][CR]Estabrecer opcións do listado de imaxes · Configurar presentacións

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DA METEOROLOXÍA[/B][CR][CR]Estabrecer tres cidade para a colleita de información meteorolóxica

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
gl: [B]MONITORICE O SEU SISTEMA[/B][CR][CR]Verifique o seu hardware · Monitorice o uso da CPU[CR]Verifique a versión do Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DO SISTEMA[/B][CR][CR]Configurar as pantallas · Configurar a saída de audio · Estabrecer mandos remotos[CR]Estabrecer opcións de aforro enerxético · Activar depuración · Estabrecer bloque mestre

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
gl: [B]CONFIGURAR COMPLEMENTOS[/B][CR][CR]Xestionar Complementos instalados · Buscar e instalar Complementos de kodi.tv[CR]Modificar a configuración dos Complementos

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
gl: [B]CONFIGURAR OS AXUSTES DE TV[/B][CR][CR]Trocar info. a pantalla completa · Xestionar a configuración dos datos da Guía

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
gl: [B]CONFIGURAR PARÁMETROS DO SERVIZO[/B][CR][CR]Configurar o control de Kodi vía UPnP e HTTP · Configurar compartición de arquivos[CR]Activar Zeroconf · Configurar AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
gl: Seleccionar sección

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
gl: subtítulos locais dispoñíbeis

[ctx: #31501]
en: Channel group
gl: Canle do Grupo

[ctx: #31502]
en: Live TV
gl: TV en Directo

[ctx: #31503]
en: Add Group
gl: Engadir Grupo

[ctx: #31504]
en: Rename Group
gl: Renomear Grupo

[ctx: #31505]
en: Delete Group
gl: Eliminar Grupo

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
gl: Grupos[CR]Dispoñibles

[ctx: #31511]
en: Channel Options
gl: Opcións da Canle

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
gl: Predición de 36 horas

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
gl: Predición de hora en hora

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
gl: Predición para a fin de semana

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
gl: Predición de 10 días

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
gl: Probabilidades de chuvia

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
gl: Colleitando información da predición...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
gl: Mapas e Alertas

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
gl: Configurar o menú principal no Aeon Nox

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
gl: Posición horizontal do menú principal no Aeon Nox

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu. Default is centered on screen.
gl: Trocar a posición horizontal do menú principal, centrado na pantalla de forma predefinida.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
gl: Estilo de navegación nas listaxes horizontais

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
gl: Modo Quiosco

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
gl: Indicador do estado "Visto"

[ctx: #31950]
en: WEATHER
gl: O TEMPO

[ctx: #31951]
en: PICTURES
gl: IMAXES

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
gl: TV EN DIRECTO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
gl: VÍDEOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
gl: FILMES

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
gl: SERIES DE TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
gl: MÚSICA

[ctx: #31957]
en: APPS
gl: APLICACIÓNS

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
gl: REPRODUCIR DISCO

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
gl: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
gl: CONCERTOS
