XBMC Skins - en to lv translation catalogue (69 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
lv: Papildiespējas

[ctx: #31005]
en: Fixed
lv: Fiksēts

[ctx: #31006]
en: View Options
lv: Skata iespējas

[ctx: #31008]
en: Full screen
lv: Pilnekrāns

[ctx: #31009]
en: Total Duration
lv: Kopējais ilgums

[ctx: #31016]
en: Poster
lv: Plakāts

[ctx: #31019]
en: Network
lv: Tīkls

[ctx: #31024]
en: Page
lv: Lapa

[ctx: #31025]
en: Items
lv: Vienumi

[ctx: #31026]
en: Misc Options
lv: Dažādas iespējas

[ctx: #31039]
en: Actions
lv: Darbības

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lv: Pašlaik atskaņo

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lv: NOVIETOŠANA

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
lv: Vizualizācijas sagataves

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lv: Kārtot: Augošā secībā

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lv: Kārtot: Dilstošā secībā

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lv: Atvērt spēļsarakstu

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lv: Saglabāt spēļsarakstu

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lv: Aizvērt spēļsarakstu

[ctx: #31058]
en: PVR information
lv: PVR informācija

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
lv: Šis fails ir grēda, izvēlēties daļu, no kuras atskaņot,

[ctx: #31087]
en: Banner
lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #31102]
en: Background
lv: Fons

[ctx: #31104]
en: Similar artists
lv: Līdzīgi mākslinieki

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
lv: Rādīt fonā "Pašreiz atskaņo" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
lv: Rādīt fonā "Pašreiz atskaņo" vizualizāciju

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
lv: Slēpt fanumākslu pilnekrāna vizualizācijā

[ctx: #31142]
en: Settings level
lv: Iestatījumu līmenis

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
lv: Dziesmu vārdu avots

[ctx: #31301]
en: Last Updated
lv: Pēdējie atjaunotie

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
lv: Slēpt fanumākslu

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
lv: Atmiņa izmantota:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
lv: Iestatīt fanumākslas ceļu

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
lv: Pēdējoreiz pieteicies

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
lv: Karaoke dziesmas izvēlētājs

[ctx: #31328]
en: Recently Added
lv: Nesen Pievienotās

[ctx: #31390]
en: Skin default
lv: Apvalka noklusējums

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
lv: [B]KONFIGURĒT IZSKATA IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Mainīt apvalku · Iestatīt valodu un reģionu · Mainīt failu saraksta opcijas[CR]Iestatīt ekrānsaudzētāju

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
lv: [B]KONFIGURĒT VIDEO IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Pārvaldīt savu video bibliotēku · Iestatīt video atskaņošanas opcijas · Mainīt video saraksta opcijas[CR]Iestatīt subtitru fontus

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
lv: [B]KONFIGURĒT MŪZIKAS IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Pārvaldīt savu mūzikas bibiliotēku · Iestatīt mūzikas atskaņošanas opcijas · Mainīt mūzikas saraksta opcijas[CR]Uzstādīt dziesmas iesniegšanu · Iestatīt karaoke opcijas

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
lv: [B]KONFIGURĒT ATTĒLA IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Iestatīt attēlu saraksta opcijas · Konfigurēt slīdītes

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
lv: [B]KONFIGURĒT LAIKAPSTĀKĻU IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Iestatīt trīs pilsētas, par kurām savākt laikapstākļu informāciju

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
lv: [B]KONFIGURĒT SISTĒMAS IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Uzstādīt un kalibrēt displejus · Konfigurēt audio izvadi · Uzstādīt tālvadības pulti[CR]Iestatīt enerģijas taupīšanas opcijas · Ieslēgt atkļūdošanu · Uzstādīt galveno slēdzeni

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
lv: [B]KONFIGURĒT PIELIKUMUS[/B][CR][CR]Pārvaldīt savus instalētos pielikumus · Pārlūkot un instalēt pielikumus no kodi.tv[CR]Mainīt pielikuma iestatījumus

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
lv: [B]KONFIGURĒT TV IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Mainīt pilnekrāna info · Pārvaldīt EPG datu iestatījumus

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
lv: [B]KONFIGURĒT PAKALPOJUMA IESTATĪJUMUS[/B][CR][CR]Uzstādīt Kodi kontroli no UPnP un HTTP · Konfigurēt failu koplietošanu[CR]Ieslēgt Zeroconf · Konfigurēt AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lv: PIeejami vietējie subtitri

[ctx: #31502]
en: Live TV
lv: Tiešraides TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
lv: Pievienot grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lv: Pārsaukt grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lv: Dzēst grupu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
lv: Pieejamās[CR]grupas

[ctx: #31511]
en: Channel Options
lv: Kanāla opcijas

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lv: 36 stundu prognoze

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lv: Prognoze ik stundu

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lv: Prognoze nedēļas nogalei

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
lv: Prognoze 10 dienām

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
lv: Nokrišņu iespējamība

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lv: Uzmeklēju laikaprognozi...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
lv: Karte & brīdinājumi

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lv: LAIKAPSTĀKĻI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lv: ATTĒLI

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
lv: TIEŠRAIDES TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lv: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lv: FILMAS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lv: TV RAIDĪJUMI

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lv: MŪZIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lv: ATSKAŅOT DISKU

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lv: SISTĒMA
