XBMC Skins - en to cs translation catalogue (119 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
cs: Režisér

[ctx: #31001]
en: Written by
cs: Scénarista

[ctx: #31003]
en: Power Options
cs: Možnosti napájení

[ctx: #31004]
en: Working
cs: Pracuji

[ctx: #31005]
en: Fixed
cs: Pevné

[ctx: #31006]
en: View Options
cs: Zobrazit možnosti

[ctx: #31008]
en: Full screen
cs: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total Duration
cs: Celková doba trvání

[ctx: #31010]
en: Next episode
cs: Další epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
cs: Nejnovější epizoda

[ctx: #31013]
en: Statistics
cs: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
cs: Další...

[ctx: #31016]
en: Poster
cs: Plagát

[ctx: #31019]
en: Network
cs: Síť

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
cs: Nastavit více obrázkové pozadí

[ctx: #31023]
en: Set single image background
cs: Nastavit jedno obrázkové pozadí

[ctx: #31024]
en: Page
cs: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
cs: Položky

[ctx: #31026]
en: Misc Options
cs: Další možnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
cs: Nastavit položku pozadí

[ctx: #31029]
en: Recent movies
cs: Naposled přidané filmy

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
cs: Naposled přidané epizody

[ctx: #31031]
en: Random movies
cs: Náhodný film

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
cs: Doporučené filmy

[ctx: #31033]
en: Random episodes
cs: Náhodná epizoda

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
cs: Doporučené epizody

[ctx: #31035]
en: Random songs
cs: Náhodně písně

[ctx: #31036]
en: Random albums
cs: Náhodná alba

[ctx: #31037]
en: Recent albums
cs: Nejnovější alba

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
cs: Doporučená alba

[ctx: #31039]
en: Actions
cs: Činnosti

[ctx: #31040]
en: Now Playing
cs: Nyní přehrávám

[ctx: #31041]
en: Select widget
cs: Vybrat dopněk

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
cs: Zobrazit "Nyní se přehrává" dialog zakomponovaný do pozadí.

[ctx: #31043]
en: Platform
cs: Platforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
cs: VYHLEDÁVÁM

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
cs: Předvolby vizualizace

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
cs: Řazení: vzestupně

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
cs: Řazení: sestupně

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
cs: Statistika filmové knihovny

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
cs: Statistika TV seriálů

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
cs: Statistika hudební knihovny

[ctx: #31055]
en: Open playlist
cs: Otevřít seznam stop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
cs: Uložit seznam stop

[ctx: #31057]
en: Close playlist
cs: Zavřít seznam stop

[ctx: #31058]
en: PVR information
cs: Informace PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
cs: Tento soubor se skládá z více částí. Vyberte od které si přejete spustit přehrávání.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
cs: Náhodný fanart filmu

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
cs: Náhodný fanart TV seriálu

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
cs: Náhodný fanart videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
cs: Náhodný fanart hudby

[ctx: #31066]
en: Random fanart
cs: Náhodný fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
cs: Obnovit hodnocení

[ctx: #31069]
en: Change location
cs: Změnit lokaci

[ctx: #31073]
en: Move menu item
cs: Posunout položku nabídky

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
cs: Vybrat položku pro vzájemnou výměnu pozice

[ctx: #31075]
en: No extra features available
cs: Doplňující informace nejsou k dispozici

[ctx: #31076]
en: Landscape
cs: Na šířku

[ctx: #31077]
en: ShowCase
cs: Ukázka

[ctx: #31078]
en: TriPanel
cs: TřiPanely

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
cs: Změna podnabídky

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
cs: Předpověď počasí

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
cs: Statistika hudební knihovny

[ctx: #31086]
en: Icon
cs: Ikona

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
cs: Přehrát položku po startu

[ctx: #31090]
en: Seconds
cs: Vteřin

[ctx: #31091]
en: Select items
cs: Vybrat položky

[ctx: #31094]
en: List view layout
cs: Seznam rozvržení

[ctx: #31102]
en: Background
cs: Pozadí

[ctx: #31103]
en: N/A
cs: Nedostupné

[ctx: #31104]
en: Similar artists
cs: Podobní umělci

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
cs: Zobrazovat na pozadí právě přehrávané video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
cs: Zobrazovat právě přehrávanou vizualizaci na pozadí

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
cs: Skrýt fanart při vizualizaci v režimu celé obrazovky

[ctx: #31142]
en: Settings level
cs: Úrověň nastavení

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
cs: Zdroj textu písní

[ctx: #31300]
en: Overview
cs: Přehled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
cs: Naposledy aktualizováno

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
cs: Skrýt Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used:
cs: Využitá paměť:

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
cs: Umístění Fanartu

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
cs: Naposledy přihlášen

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
cs: Výběr karaoke skladby

[ctx: #31328]
en: Recently Added
cs: Nedávno přidané

[ctx: #31390]
en: Skin default
cs: Výchozí vzhled

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE APPEARANCE SETTINGS[/B][CR][CR]Change the skin · Set language and region · Change file listing options[CR]Set up a screensaver
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ VZHLEDU PROSTŘEDÍ[/B][CR][CR]Změna vzhledu · Výběr jazyka a oblasti · Možnosti zobrazení souborů[CR]Nastavení spořiče obrazovky

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE VIDEO SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your video library · Set video playback options · Change video listing options[CR]Set subtitle fonts
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ VIDEA[/B][CR][CR]Správa knihovny videí · Možnosti přehrávání videa · Možnosti zobrazení video souborů[CR]Nastavení fontu titulků

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MUSIC SETTINGS[/B][CR][CR]Manage your music library · Set music playback options · Change music listing options[CR]Setup song submission · Set karaoke options
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ HUDBY[/B][CR][CR]Správa knihovny hudby · Možnosti přehrávání hudby · Možnosti zobrazení hudebních souborů[CR] Nastavení služby odesílání informací o přehrávaných skladbách · Nastavení karaoke

[ctx: #31403]
en: [B]CONFIGURE PICTURE SETTINGS[/B][CR][CR]Set picture listing options · Configure slideshows
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ OBRÁZKŮ[/B][CR][CR]Možnosti zobrazení obrázků · Nastavení prezentace

[ctx: #31404]
en: [B]CONFIGURE WEATHER SETTINGS[/B][CR][CR]Set three cities to collect weather information
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ POČASÍ[/B][CR][CR]Nastavení tří měst pro sběr předpovědi počasí

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR][CR]Check out your hardware · Monitor CPU usage[CR]Check Kodi revision number
cs: [B]SPRÁVA SYSTÉMU[/B][CR][CR]Zobrazení hardwaru · Sledování vytížení CPU[CR]Zobrazení verze Kodi

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output · Setup remote controls[CR]Set power saving options · Enable debugging · Setup master lock
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ SYSTÉMU[/B][CR][CR]Nastavení a kalibrace obrazovky · Konfigurace výstupu zvuku · Nastavení dálkového ovládání[CR]Nastavení úsporného režimu · Povolit informací o ladění · Rodičovský zámek

[ctx: #31408]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR][CR]Manage your installed Add-ons · Browse for and install Add-ons from kodi.tv[CR]Modify Add-on settings
cs: [B]NASTAVENÍ DOPLŇKŮ[/B][CR][CR]Správa nainstalovaných doplňků · Procházení a instalace doplňků z kodi.tv[CR]Změna nastavení doplňků

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE TV SETTINGS[/B][CR][CR]Change full screen info · Manage EPG data settings
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ TELEVIZNÍHO PŘEHRÁVÁNÍ[/B][CR][CR]Změna zobrazení přes celou obrazovku · Nastavení EPG dat

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
cs: [B]NASTAVENÍ MOŽNOSTÍ SLUŽEB[/B][CR][CR]Nastavení ovládání Kodi skrze UPnP a HTTP · Nastavení sdílení souborů[CR]Povolit zeroconf · Nastavit AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
cs: Titulky jsou k dispozici lokálně

[ctx: #31502]
en: Live TV
cs: Televize

[ctx: #31503]
en: Add Group
cs: Přidat skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
cs: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
cs: Smazat skupinu

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
cs: Dostupné[CR]skupiny

[ctx: #31511]
en: Channel Options
cs: Nastavení kanálů

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
cs: Předpověď na 36 hodin

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
cs: Hodinová předpověď

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
cs: Předpověď na víkend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
cs: Předpověď na 10 dní

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
cs: Pravděpodobnost srážek

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
cs: Získávám informace předpovědi...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
cs: Mapa a upozornění

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
cs: Zapnout ochranu proti změně vzhledu zobrazení

[ctx: #31950]
en: WEATHER
cs: POČASÍ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
cs: OBRÁZKY

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
cs: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
cs: VIDEA

[ctx: #31954]
en: MOVIES
cs: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
cs: TV SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
cs: HUDBA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
cs: PŘEHRÁT DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
cs: SYSTÉM
