KODI Main - en to sl_SI translation catalogue (131 entries)

[ctx: #31000]
en: Change your
sl_SI: Spremenite vaše

[ctx: #31003]
en: Power options
sl_SI: Možnosti napajanja

[ctx: #31004]
en: Working...
sl_SI: Počakajte ...

[ctx: #31005]
en: Hide information
sl_SI: Skrij informacije

[ctx: #31006]
en: View options
sl_SI: Možnosti pogleda

[ctx: #31007]
en: Video process information
sl_SI: Informacije o video procesu

[ctx: #31008]
en: Full screen
sl_SI: Celozaslonsko

[ctx: #31009]
en: Total duration
sl_SI: Celotno trajanje

[ctx: #31010]
en: Hardware decoding
sl_SI: Strojno dekodiranje

[ctx: #31011]
en: Inactive
sl_SI: Neaktivno

[ctx: #31012]
en: Decoder
sl_SI: Dekodirnik

[ctx: #31013]
en: Audio process information
sl_SI: Informacije o zvočnem procesu

[ctx: #31014]
en: Memory used
sl_SI: Uporabljen pomnilnik

[ctx: #31023]
en: Playing
sl_SI: Predvajam

[ctx: #31024]
en: Page
sl_SI: Stran

[ctx: #31025]
en: Items
sl_SI: Predmetov

[ctx: #31026]
en: Misc options
sl_SI: Razne možnosti

[ctx: #31027]
en: Location
sl_SI: Lokacija

[ctx: #31028]
en: Poster wrap
sl_SI: Plakati

[ctx: #31029]
en: Fanart
sl_SI: Grafike

[ctx: #31031]
en: Pic thumbs
sl_SI: Sličice

[ctx: #31032]
en: Image wrap
sl_SI: Slike

[ctx: #31033]
en: Info
sl_SI: Informacije

[ctx: #31039]
en: Actions
sl_SI: Dejanja

[ctx: #31040]
en: Now playing
sl_SI: Trenutno predvajam

[ctx: #31042]
en: PLAYING
sl_SI: PREDVAJANJE

[ctx: #31043]
en: PAUSED
sl_SI: PREKINITEV

[ctx: #31044]
en: FAST FORWARD
sl_SI: NAPREJ

[ctx: #31045]
en: REWIND
sl_SI: NAZAJ

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sl_SI: ISKANJE

[ctx: #31048]
en: Visualisation presets
sl_SI: Prednastavitve vizualizacije

[ctx: #31049]
en: End time
sl_SI: Končni čas

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sl_SI: Razvrsti: Naraščajoče

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sl_SI: Razvrsti: Padajoče

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sl_SI: Odpri seznam predvajanja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sl_SI: Shrani seznam predvajanja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sl_SI: Zapri seznam predvajanja

[ctx: #31058]
en: System music files
sl_SI: Sistemske glasbene datoteke

[ctx: #31059]
en: Current playlist
sl_SI: Trenutni seznam predvajanja

[ctx: #31061]
en: Current selected
sl_SI: Trenutno izbrano

[ctx: #31101]
en: Home screen options
sl_SI: Možnosti domačega okna

[ctx: #31102]
en: Background
sl_SI: Ozadje

[ctx: #31103]
en: Show "Paused" in picture slideshow
sl_SI: Prikaži »Prekinitev« v projekciji slik

[ctx: #31104]
en: Play trailers in a window [COLOR=grey3](Video information dialogue only)[/COLOR]
sl_SI: Predvajaj napovednik v oknu [COLOR=grey3](Samo informacije video dialoga)[/COLOR]

[ctx: #31106]
en: Miscellaneous options
sl_SI: Razne možnosti

[ctx: #31107]
en: Hide flagging read from video filenames [COLOR=grey3](e.g. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]
sl_SI: Skrij oznake videa, prebrane iz datotek [COLOR=grey3](npr. Blu-ray, HD-DVD)[/COLOR]

[ctx: #31108]
en: Hide main menu buttons
sl_SI: Skrij gumbe glavnega okna

[ctx: #31109]
en: Enable custom background
sl_SI: Omogoči ozadja po meri

[ctx: #31110]
en: Background path:
sl_SI: Pot ozadja:

[ctx: #31111]
en: Hide
sl_SI: Skrij

[ctx: #31112]
en: Options
sl_SI: Možnosti

[ctx: #31116]
en: Show recently added albums
sl_SI: Prikaži nedavno dodane albume

[ctx: #31117]
en: Show recently added videos
sl_SI: Prikaži nedavno dodane videe

[ctx: #31118]
en: Home page programs submenu
sl_SI: Podmeni »Programi« v domačem oknu

[ctx: #31119]
en: Hide background fanart
sl_SI: Skrij ozadja

[ctx: #31122]
en: Hide EPG if RDS is present on channel window
sl_SI: Skrij el. prog. vodnika, če je v oknu kanala prisoten RDS

[ctx: #31124]
en: Show background "Now playing" video
sl_SI: Prikaži v ozadju "Zdaj se predvaja" video

[ctx: #31125]
en: Show background "Now playing" visualisation
sl_SI: Prikaži v ozadju "Zdaj se predvaja" vizualizacija

[ctx: #31128]
en: Lyrics
sl_SI: Besedilo pesmi

[ctx: #31129]
en: Hide fanart in full screen visualisation
sl_SI: Skrij grafike v vizualizaciji v celozaslonskem načinu

[ctx: #31132]
en: Lyrics add-on
sl_SI: Dodatek besedil pesmi

[ctx: #31134]
en: Home page "Videos" submenu
sl_SI: Podmeni »Video« v domačem oknu

[ctx: #31135]
en: Home page "Music" submenu
sl_SI: Podmeni »Glasba« v domačem oknu

[ctx: #31136]
en: Home page "Pictures" submenu
sl_SI: Podmeni »Slike« v domačem oknu

[ctx: #31140]
en: Music OSD
sl_SI: Glasbeni OSD

[ctx: #31142]
en: Settings level
sl_SI: Nivo nastavitev

[ctx: #31200]
en: Shortcuts
sl_SI: Bližnjice

[ctx: #31203]
en: Choose your song
sl_SI: Izberite svojo pesem

[ctx: #31205]
en: Lyrics source
sl_SI: Vir besedila pesmi

[ctx: #31206]
en: Found
sl_SI: Najdenih

[ctx: #31207]
en: Find more items
sl_SI: Najdi več predmetov

[ctx: #31208]
en: Upcoming episodes
sl_SI: Prihajajoče epizode

[ctx: #31300]
en: Current temperature
sl_SI: Trenutna temperatura

[ctx: #31301]
en: Last updated
sl_SI: Zadnja posodobitev

[ctx: #31303]
en: Data provider
sl_SI: Ponudnik

[ctx: #31308]
en: Movie details
sl_SI: Podrobnosti o filmu

[ctx: #31309]
en: Memory used:
sl_SI: Uporabljen pomnilnik:

[ctx: #31310]
en: Track number
sl_SI: Številka pesmi

[ctx: #31319]
en: Selected profile
sl_SI: Izbran profil

[ctx: #31320]
en: Last logged in
sl_SI: Zadnja prijava

[ctx: #31322]
en: Aired
sl_SI: Predvajano

[ctx: #31325]
en: Playlist options
sl_SI: Možnosti seznama predvajanja

[ctx: #31326]
en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

[ctx: #31327]
en: Resolution
sl_SI: Ločljivost

[ctx: #31328]
en: Recently added
sl_SI: Nedavno dodano

[ctx: #31329]
en: [B]Timer set![/B] [COLOR=grey2] - System auto shutdown in[/COLOR]
sl_SI: [B]Zakasnitev nastavljena![/B] [COLOR=grey2] - Sistem se bo izklopil po[/COLOR]

[ctx: #31330]
en: Click button to play[CR][CR]movie trailer
sl_SI: Kliknite gumb za predvajanje[CR][CR]Filmski napovednik

[ctx: #31331]
en: Album details
sl_SI: Podrobnosti o albumu

[ctx: #31351]
en: Pause
sl_SI: Prekini

[ctx: #31352]
en: Stop
sl_SI: Ustavi

[ctx: #31353]
en: Fast forward
sl_SI: Hitro naprej

[ctx: #31354]
en: Rewind
sl_SI: Nazaj

[ctx: #31355]
en: Movie menu
sl_SI: Filmski meni

[ctx: #31356]
en: Download subtitles
sl_SI: Prenesi podnapise

[ctx: #31360]
en: Watch as 2D
sl_SI: Glej kot 2D

[ctx: #31361]
en: Change mode
sl_SI: Spremeni način

[ctx: #31362]
en: Enabled
sl_SI: Vključen

[ctx: #31390]
en: Skin default
sl_SI: Privzeto

[ctx: #31391]
en: Skin default with no caps
sl_SI: Privzeto brez velikih začetnic

[ctx: #31392]
en: Arial based
sl_SI: Arial

[ctx: #31411]
en: First run help...
sl_SI: Pomoč ob prvem zagonu ...

[ctx: #31412]
en: This tab signifies that there is a menu off to the side of this window that contains extra options for this section. To access the menu, navigate to the left with your remote control or keyboard or place your mouse pointer over the tab. [CR][CR]Click "OK" to close this dialogue. It will not appear again.
sl_SI: Ta zavihek nakazuje, da se tu skriva meni z dodatnimi možnostmi trenutnega pogleda. Za dostop do menija pritisnite levo na vašem daljinskem upravljalniku ali tipkovnici, ali pa postavite miško na zavihek. [CR][CR]Kliknite »V redu«, da zaprete to okno. Ne bo se več prikazalo.

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sl_SI: Na voljo so krajevni podnapisi

[ctx: #31420]
en: Login
sl_SI: Prijava

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sl_SI: Izberite svoj Kodi uporabniški profil[CR]za prijavo in nadaljevanje

[ctx: #31422]
en: Show or hide the login screen at startup.
sl_SI: Ob zagonu prikažite ali skrijte okno za prijavo.

[ctx: #31423]
en: Select the profile that will be used at startup when the login screen is disabled.
sl_SI: Izberite profil, ki bo uporabljen ob zagonu, ko je okno za prijavo onemogočeno.

[ctx: #31501]
en: Scheduled time
sl_SI: Načrtovan čas

[ctx: #31503]
en: Add group
sl_SI: Dodaj skupino

[ctx: #31504]
en: Rename group
sl_SI: Preimenuj skupino

[ctx: #31505]
en: Delete group
sl_SI: Izbriši skupino

[ctx: #31506]
en: Available[CR]Groups
sl_SI: Skupine[CR]na voljo

[ctx: #31509]
en: Channel group
sl_SI: Skupina programa

[ctx: #31510]
en: Timer set
sl_SI: Časovnik nastavljen

[ctx: #31511]
en: Channel options
sl_SI: Možnosti programa

[ctx: #31901]
en: 36-hour forecast
sl_SI: 36-urna napoved

[ctx: #31902]
en: Hourly forecast
sl_SI: Urna napoved

[ctx: #31903]
en: Weekend forecast
sl_SI: Vikend napoved

[ctx: #31904]
en: Daily forecast
sl_SI: Dnevna napoved

[ctx: #31905]
en: Forecast
sl_SI: Napoved

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sl_SI: Prenašam vremenske informacije ...

[ctx: #31910]
en: Maps
sl_SI: Zemljevidi

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sl_SI: VREME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sl_SI: SLIKE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sl_SI: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sl_SI: FILMI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sl_SI: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sl_SI: GLASBA

[ctx: #31957]
en: PROGRAMS
sl_SI: PROGRAMI

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sl_SI: PREDVAJAJ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sl_SI: SISTEM
